HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

BARAY OTOMOTİV İstanbul’un Pendik bölgesinde özel servis olarak siz değerli müşterilerine 2019’dan beri hizmet sunmaktadır.. Her geçen gün büyüyen ve gelişim gösteren ailemiz beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için sürekli kendini geliştiriyor ve hizmet sunduğu alanları genişletiyor…

ŞİRKET ÖNÜ

Modern Tesis, modern ekipmanlar ve uzman kadro… Yüksek teknolojili araçlarınızın bakım ve onarımı özel uzmanlık ve özel ekipman gerektirir. Uzman BARAY OTOMOTİV ekibimiz biliyor ki basit hatalar, önemli problemlere yol açabilir. Bu nedenle, etkili çözümler için BARAY OTOMOTİV’de ileri servis teknolojilerini kullanıyoruz. Deneyimli BARAY Otomotiv ekibimiz gerekli tüm eğitimleri başarıyla tamamlamış, arızaya tek seferde en doğru teşhisi koyarak size en kısa sürede en etkili çözümü sunuyor.

İnteraktif servis hizmeti sırasında BARAY OTOMOTİV danışmanları ile birlikte aracınızı inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza beraber karar verebilirsiniz. Ayrıca, bakım esnasında ortaya çıkan extra ihtiyaçlar olduğunda sizden onay alınmadan işlem yapılmaz. Dolayısıyla BARAY Otomotiv’de sürprizlerle karşılaşmazsınız.