BAKIM İŞLEMLERİ

BARAY OTOMOTİV olarak Binek ve Ticari araç ailelerinde bulunan tüm araçların periyodik bakımlarını 13 yıllık sektör tecrübemiz ile başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Servisimizde kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve uzman teknik kadromuz ile araçlarınızın bakımlarını büyük titizlikle yürütülüyoruz ve sonuçlandırıyoruz.Bakım işlemleri sırasında kullanılan tüm parçalar onaylanmış ve orjinal parçaladır,talebiniz doğrultusunda kullanıbilcek muadil parçalar yine onaylı parçalar listesinde bulunmaktadır.

Binek ve ticari araçlarınızın bakımları aynı gün içerisinde tamamlanıyor ve araçlarınız sizlere teslim ediliyor.Araçlarınızın  bakım ve onarımları BARAY OTOMOTİV güvencesi altındadır.

İnteraktif servis hizmetimiz sayesinde BARAY OTOMOTİV danışmanlarımız ile aracınızın tüm bakım ve onarım sürecisini takip edebilirsiniz.Aracınıza yapılacak tüm işlemler sizlerden onay alınarak yapılıyor.

Aracınız için bizden hizmet almak istiyorsanız iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak bize ulaşabilir ve çözüm için ilk adımı atmış olursunuz.