OTO ELEKTRİK SERVİSİ

BARAY OTOMOTİV olarak Binek ve Ticari araçlar bünyesinde bulunan tüm modellerde elektrik ve elektronik onarımlarını 13 yıllık sektör tecrübemiz ile gerçekleştiriyoruz.

Gün geçtikte araçların elektrik ve elektronik donanımları gelişiyor ve karmaşık bir hal alabiliyor bu değişimi teknisyenlerimizin her dönem açılan eğitimlere katılımını sağlayarak takip ediyoruz.Başarıyla tamamladığımız eğitimler sayesinde araçlarınız elektrik ve elektronik onarımlarını büyük titizlikle yürütüyor ve sonuçlandırıyoruz.

Arıza tespit için kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve donanımlı teknisyenlerimiz sayesinde onarım öncesinde veya sonrasında herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.Servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen tüm onarımlar garantilidir.

İnteraktif servis hizmetimiz sayesinde BARAY OTOMOTİV danışmanlarımız ile aracınızın tüm bakım ve onarım sürecisini takip edebilirsiniz.Aracınıza yapılacak tüm işlemler sizlerden onay alınarak yapılıyor.

Aracınız için bizden hizmet almak istiyorsanız iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak bize ulaşabilir ve çözüm için ilk adımı atmış olursunuz.